Розваги для дітей

Дитячий майданчик

Яскравий майданчик з гойдалками, каруселями, гірками і манежем приводить у захват всіх малюків. Тут можна гарненько повеселитися і завести нові знайомства. Наш майданчик абсолютно безпечний навіть для самих крихітних гостей.

Аніматори

Дитячі свята в “Веселому Зайці” проходять дуже весело – адже у нас є аніматори. Конкурси, ігри, головоломки та сюрпризи – що ще потрібно для проведення відмінного дитячого дня народження.

Батут

Однією з найулюбленіших розваг дітей є батути. У нашому дитячому містечку ми передбачили цей атракціон, щоб кожна дитина знайшла для себе на території комплексу заняття до душі.

Дитячий автопарк

Якщо ви приїхали без свого дитячого транспорту, не турбуйтеся – ми передбачили цілий автопарк. У нас можна взяти напрокат самокати, велосипеди та електромобілі, а вже поганяти є де – територія “Веселого Зайця” величезна.

Міні-зоопарк

Ще у нас є міні-зоопарк, де проживають чарівні кролики, яких можна не тільки погладити, але і погодувати. А в ставку з водяними ліліями водяться золоті коропи коі – красиві рибки, за якими цікаво поспостерігати.

Дитяче меню

У ресторані нашого комплексу також подбали про маленьких гостей, розробивши спеціальне дитяче меню. Ми пропонуємо малюкам пюре, млинчики, какао, овочеву нарізку, парові котлети, десерти – все те, що люблять діти.

Готельно-ресторанний комплекс “Веселий Заєць” чекає вас на відпочинок всією сім’єю. Приїжджайте до нас з дітьми, у нас є маса розваг на будь-який смак.

Для маленьких непосид ми підготували:

  • дитячий майданчик з гірками і гойдалками;
  • велосипеди та самокати;
  • батут;
  • міні-зоопарк.

А ще у нас можна відсвяткувати день народження і запросити аніматорів, які проведуть забавні конкурси для всієї компанії. У ресторані комплексу для дітей розроблено спеціальне меню, куди входять прості і смачні страви.

Ціни на розваги для дітей

  • Батут – 30 грн./15 хв.
  • Дитячий автопарк (самокат, велосипед) – 30 грн./30 хв.
  • Дитячі електромобілі – 60 грн./15 хв.

Швидше приїжджайте до нас – і ми обіцяємо, нудно не буде!

#