Організація заходів

Весілля

Місце проведення весілля – одне з ключових питань при організації урочистості. У готельно-ресторанному комплексі “Веселий Заєць” є всі умови для вашого казкового свята: шикарна територія для проведення виїзної церемонії, чудовий ресторан з різними залами, бенкетне меню. Також є можливість скористатися послугами флориста, артистів і музикантів.

Дні народження

Пройшли ті часи, коли день народження супроводжувався простим застіллям вдома. Готельно-ресторанний комплекс “Веселий Заєць” допоможе організувати дорослий або дитячий день народження, який запам’ятається приємними враженнями, а не горою брудного посуду. Ви можете орендувати ресторан, котедж або просто альтанку – все залежить від бажаного формату. Хочете влаштувати день народження-сюрприз? Не питання! Ми все підготуємо і організуємо до вашого приїзду. Детальніше з інформацією можна ознайомитися тут.

Корпоратив

Тим, хто планує відпочинок дружним колективом, ми пропонуємо провести його в нашому комплексі. На нашій території можна влаштувати веселий тимбілдинг або просто здорово відпочити. Ми можемо запропонувати вам попаритися в бані, влаштувати барбекю, пограти на більярді, в настільний теніс. Також ви можете взяти напрокат велосипеди. Таке проведення часу обов’язково залишить після себе приємні враження.

“Веселий Заєць” запрошує провести весілля, корпоратив, презентацію, семінар і інші заходи серед соснового лісу, в селищі Пірнове. Створюючи наш готельно-ресторанний комплекс, нам хотілося, щоб сюди приїжджало якомога більше людей на відпочинок і проведення різних заходів.

Тут є абсолютно всі умови, щоб ваше свято або діловий івент пройшли на вищому рівні. Ресторан з вишуканими інтер’єрами залів, смачні бенкетні страви, море розваг – і все це на одній території заміського комплексу в 37 км від Києва.

Щоб уточнити деталі, телефонуйте за номером телефону: +38 (098) 2399977

Портфоліо заходів – https://www.instagram.com/sunny__studio

#