Баня “Желанушка”

Баня “Желанушка”

Баня – один з найулюбленіших видів проведення часу багатьох людей. І якщо раніше парну використовували виключно в гігієнічних цілях, то сьогодні вона є місцем зустрічі друзів.

Якщо ви шукаєте баню в Вишгороді, приїжджайте до нас в Пірнове, в готельно-ресторанний комплекс “Веселий Заєць” – це всього в 37 км від міста. У нас чудові умови як для простого відпочинку, так і для святкування дня народження, парубочого і т.д.

“Желанушка” – найкраща баня під Вишгородом

Наша баня під Києвом “Желанушка” – справжня російська парна, зроблена за всіма правилами. Тут ви зможете розслабитися, оздоровитися і набратися сил. Наш комплекс знаходиться серед соснового лісу, що доповнює загальну картину. В “Желанушке” час летить настільки непомітно, що ви забудете про всі клопоти.

Особливості

Наш банний комплекс під Києвом розрахований на 6 осіб. Піклуючись про гостей, ми надаємо всі необхідні аксесуари для відвідування парної:

  • капці;
  • простирадло;
  • рушник;
  • шапочку.

Також можна скористатися феном, а всі свої особисті речі залишити в персональній шафці, що закривається на ключ.

А для тих, хто хоче затриматися в лазні довше, у нас є спеціальна пропозиція. У бані “Желанушка” є спальня, розрахована на 2 спальних місця. Ви можете провести тут цілі вихідні зі своєю сім’єю або друзями. Детальніше про умови проживання можна дізнатися тут.

Облаштування бані “Желанушка”

Баня виконана з натурального дерева: обробка з липового горбиля, а лавки – з дубу абаш. Особливість полягає в тому, що при високій температурі дані види деревини не сильно нагріваються, а значить ви не обпалитеся і зможете з комфортом насолоджуватися процедурами.

Щоб користі від бані було ще більше, обдайте тіло крижаною водою з підвісної купелі. За рахунок контрасту температур стабілізується артеріальний тиск, зміцнюється серцево-судинна система, а поганий настрій і стрес безслідно зникають.

Після парної і водних процедур розслабтеся на терасі з лежаками, а взимку – погрійтеся всередині. При оренді бані на добу гостям також доступна затишна спальня. А ще тут є міні-кухня, де можна випити чаю з самовара і перекусити бубликами. А якщо ви добряче зголодніли, то скористайтеся замовленням їжі з нашого ресторану.

Ціни на відвідування сауни під Вишгородом ви можете уточнити у адміністратора

Чекаємо вас в бані “Желанушка” в с. Пірнове, і можемо з упевненістю сказати, що це стане вашим улюбленим місцем!

Інші послуги

#

Ресторан

Докладніше
#

Організація заходів

Докладніше
#

Конференц-сервіс

Докладніше
#

Трансфер

Докладніше
#

Оренда альтанки

Докладніше

#